XMAS YSP

posted by Hereira, Dec 06
share.

YOGA & SPECIAL PLACES
XMAS YOGA DAY

Kaiserštejnský palác
7. prosince 2019

Kdyby se mě někdo v průběhu roku ptal, jak si představuju ideální sobotu, tak bych mu skoro pokaždý odpověděla, že bych svojí ideální sobotu trávila na skvělým brunchi s rodinou (nebo přáteli.. záleží kdo by byl zrovna na řadě), pak prošla centrum s další kávou v ruce a večer šla na nějakou hudební akci, která by trvala do brzkých ranních hodin a vystřídalo se na ní několik umělců.

Zbylých pár případů by to bylo probuzením se v jiném městě. Ať už na prodlouženým víkendu v Berlíně, nebo mini getaway doma u mimopražských kamarádek.

Dnes, ale svojí odpovědí překvapuju nejen většinu, co mě znají, ale i samu sebe. Dnes vás totiž pozvu na den plný jógy. VÁNOČNÍ JÓGY.

Vánoční edice Yoga & Special Places se tentokrát koná v krásných prostorech Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí.

Stejně jako minulý rok, se i letos na Vánoce podpoří organizace Running With Those That Can’t, jejímž cílem je zvýšení viditelnosti a povědomí o osobách se speciálními a komplexními potřebami a pomoc s jejich integrací do činností každodenního života.

Program se dělí do dvou sálů a můžete si vybrat z bohaté nabídky lekcí, workshopů i talků.

Kompletní informace, registrace a další naleznete zde

úvodní fotka by : Kristina

with love by