Print is not dead! 10 magazínových tipů

posted by Teri, Sep 18
share.

Print is not dead! Souhlasíte? Já ano a mám pro vás 10 tipů, na mé oblíbené magazíny!

  1. The Gentlewoman

The Gentlewoman oslavují ženy v moderním světě. Neobyčejný a inteligentní magazín o módě, se zaměřením na osobitý styl – ne jen v oblékání, ale i přemýšlení.

2. Soffa

Soffa je český magazín, vycházející každé dva měsíce. Uvnitř najdete mimo nekonečné inspirace i to nejlepší z českého designu, kreativní osobnosti, cestování a výborné jídlo.

3. Got a Girls Crush

Jeden z mých nedávno objevených, ale naprosto fantastických, magazínů. Zabývá se šířením ženských příběhů, úspěchů a zajímavých rozhovorů.

4. i-D

Nemůžu vynechat svou lásku,i-D. Projekt VICE, který se zabývá globálními talenty, zastupující všechny okruhy umění, národností i názorů.

5. CRWN

Asi jediný magazín, co znám, který se vyhraňuje tím, že je určen pro ”Black women”. I když do této skupiny nespadám a nemohu se tak s jeho obsahem ztotožnit, jednoznačně patří mezi inspirativní, zajímavé a edukativní čtení.

6. LOVE

LOVE nejspíš znáte, já s ním mám doslova love hate vztah. Jeho obsah je velmi specifický a na mě osobně občas až moc výstřední. I tak mu, ale většinou neodolám.

7. Bitch Media 

Magazín, který feministicky oponuje dnešní popkultuře.

8. Dazed

Dazed nejde nemilovat. Provokativní, mladý, nebojácný a nezávislý magazín, plný módy, hudby, umění, politiky a úvah.

9. 032C

”A manual for freedom, research & creativity.” Rozhodně jeden z nejlepších, aktuálních magazínů, zabývající se módou, kulturou, uměním a politikou.

10. VOGUE

Vogue je poslední dva měsíce tím nejprobíranějším českým magazínem. Pro mě je srdeční záležitostí, inspirací a životním snem. Koupit si na letišti nebo v zahraničí číslo Vogue, bylo pomalu lepší, než samotný výlet. Ať už máte na Vogue názor jakkýkoliv, pařížská a britská edice jsou mé srdcovky!

A jaké jsou vaše oblíbené magazíny?

with love by