#musicsundays pt. 5, boys? Boys. BOYS!

posted by Hereira, Oct 21
share.

series dedicated to the oh so talented boys we love so much

Musím se vám k něčemu přiznat. #musicsundays jsem založila z prostého a zárověň sobeckého důvodu. Prosté na tom je to, že se o hudbu ráda dělím celý život – od základky, kdy jsem po večerech vypalovala měsíční výběr novinek na cd’s, nebo později sdílela odkazy na blogu, fb, twitteru, ig.. až po vytváření custom playlistů pro lidi a příležitosti. Aktivní jsem byla všude, od MySpace, Bandzone, až po last.fm. To teď vystřídalo Apple Music, Spotify a Soundcloud (jednu dobu dokonce i Tidal), rip můj účet. S klidným svědomím můžu říct, že jsem za svůj život více času strávila posloucháním hudby než spaním. A to už odmalička (díky mami a tati za lásku k hudbě v krvi). 

A sobecké zas to, že miluju když někomu ukážu něco, co neznají a zalíbí se jim to natolik, že okamžitě chtějí na koncert, hraje jim celá jejich tvorba on repeat a jsou za to vděční. Včera za mnou takhle přiběhlo na eventu The Mag Con jedno koťátko, že všechny GTG playlisty miluje, how cute? Člověka to vždycky zahřeje u srdíčka a zároveň i pohladí ego. win win.

Ugh, dneska jsem se tady vážně vykecávat nechtěla, pojďme proto přejít k tomu hlavnímu. K sérii, kterou jsem plánovala založit jako úplně první, ale (bohužel) musela počkat. Sérii o mých talentovaných láskách, o kterých když nadšeně někomu vyprávím, zní to, jako by patřili do příbuzenstva nebo jsem od nich nosila prsten- se svatbou na cestě. O láskách nejen zpívajících a rapujících. Ale i producentech a multitalentech. Ti nedostávají tolik pozornosti a protože si jí zaslouží, ráda se toho ujmu. 

Vítejte u :  boys? Boys. BOYS!

Apple Musicclick here. <3

 

with love by