#musicsundays pt. 3, a vibey sunday after Lunchmeat Festival, Art of Hunt and more.

posted by Hereira, Oct 06
share.

play this to close off the (oh so long/party) weekend and get ready for the (even longer) week ahead of you

Uf. Další protancovaný víkend za námi. A Praha nám toho opět nabídla tolik, že člověk nevěděl kam dřív skočit. 

Říká se, že čtvrtek je malej pátek a proto nám 3denní Lunchmeat festival, o kterém už jsem vám psala v minulém článku, začal hned hezky ve čtvrtek a mohli jsme si tak tohle tvrzení zas jednou prověřit. 

V pátek se křtilo jak v Meet Factory, tak i v Rock Café. V Meet Factory nová deska WWW (kterou doporučuju a mrzí mě, že jsem se tam nestihla otočit na koncert) a v Rock Café Pil C, kterému tam nechybělo plno hostů. Kromě toho ještě probíhalo Back 2 The Old School w/ Orion & Double J ve Vlkovce, což jsou vždycky skvělý mejdánky. Ale vzhledem k tomu, že na Lunchmeatu zrovna probíhalo Night Slugs x Addict a naše parta je za každých okolností věrná, tancovat se šlo do Veletržního paláce a Vlkovku si tak musíme asap vynahradit. S princesa gangem v čele, samozřejmě. 

Na sobotní večer si Jägermeister pozval různé umělce, novináře a influencery na closing party projektu Art of Hunt. Kampaň, která měla za úkol ulovit (haha, tohle jsem si nemohla odpustit) mladé talenty a s pomocnou rukou ambasadorů jim umožnit zrealizování projektu, o kterém snili.

Ambasadory nebyli nikdo jiní než Jakub Strach aka Nobodylisten a designer & zakladatel značky My Dear Clothing, Zbyněk Štandera. Za hudbu to vyhrál raper Indigo a za design vizuální umělec Jakub Ra. Indigovi bylo umožněno nahrát track, prod. by Nobodylisten a klip, který měl premiéru na této akci, můžete vidět zde. My Dear Clothing představilo kolekci věnovanou generaci Mileniálů, na které měl Jakub možnost spolupracovat se Zbyňkem.

Těžko říct kolik litrů alkoholu a burgerů s hranolkami padlo, ale hudba nás doprovázela po celou dobu a kombinace toho všeho nastavila tak skvělou atmosféru, že se mnohým těžko odcházelo domů. Já se jela rozloučit s letošním ročníkem Lunchmeat Festivalu.

Dnešní playlist není věnovaný jen těm, kteří protancovali celý víkend až do rána a potřebují si tak zachovat hezkej vibe. Je taky věnovaný těm, co marodili v posteli, učili se do školy, pracovali na deadlinech a nebo na ně spadla špatná nálada, která prostě nechce pryč. 

with love by