Lunchmeat Festival vibes.

posted by Hereira, Oct 04
share.

Pokud máte slabost pro audiovizuální umění (stejně jako já) a 3 noci plné elektronické hudby zní jako dobrý plán, tak se vidíme v podzemí Veletržního paláce Národní galerie v Praze. 

Dnes totiž začíná další ročník Lunchmeat Festivalu a stejně jako minulý rok, nabízí skvělý program, který nás donutí pobíhat z jedné stage k druhé. Hlavní program se opět pyšní známými producenty a DJ’s, kde po jejich boku budou i vizuální umělci s citem pro světla, jako nikdo jiný. (Doporučuji si vyhledat i doprovodný program, který také stojí za návštěvu!)

Kromě solo chlapců, například Actress nebo Yves Tumor se můžeme ještě těšit na spojení Addict crew a labelu Night Slugs. Jmenovitě uvidíme naše oblíbence Nobodylisten, Kewu a nrmn spojit jejich vibes s významnými postavami UK scény Bok Bok, L-Vis 1990, Girl Unit a Sweyn Jupiter. 

Co nás, za Girls To Girls dále potěšilo je samozřejmě množství girl babes, které vystupují. Aïsha Devi, E-Saggila, Fatima Al Qadiri, a další. 

Tematicky tedy přináším playlist, který si můžete pustit jako mini ochutnávku toho, co nás čeká a doufám, že ti, co ještě nemají lístky změní názor a přidají se k nám na baru!

with love by