Fenty Beauty musthaves!

posted by Kanita, Sep 17
share.

Fenty Beauty, značka, která byla založena před rokem jednou z největších ikon, Rihannou.
Tato barbadoská zpěvačka chtěla vytvořit značku, která sedne všem odstínům a typům pleti, což se jí povedlo!

Dokázala zbořit hranice se svými 40 odstíny makeupů, univerzálním leskem na rty a zlatým rozjasňovačem Trophy Wife.

Krom těchto tří nejznámějších produktů má i další skvělé must haves, o které se s vámi podělím!

Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation

Již zmiňovaný makeup není skvělý jen tím, že je dostupný ve 40 odstínech, ale i díky jeho dlohotrvající textuře, která není na pleti ani cítit. Lehký, krycí a přirozeně vypadající, to je podle mě nejvýstižnější shrnutí Pro Filt’r makeupu. 

Match Stix

Match Stix jsou multi líčidla, která slouží jako korektor, konturovací tyčinky nebo rozjasňovač. Jsou skvěle pigmentované a k dostaní v různých podtónech, aby vyhovovaly každé barvě pleti! Pro snadnější aplikaci se doporučuje nejdřív produkt rozehřát na ruce a poté aplikovat na obličej.
Prodávají se i v triech, která jsou přizpůsobená kategoriím barev pleti. Jsou k dostaní ve 4 “odstínech”, Light, Medium, Tan a Deep. Připadá mi to jako skvělý nápad jak ušetřit peníze, ale i nervy s vybíráním barev!

Blotting Powder Universal

Transparentní “bílý” pudr na obličej je jemně mletý, na pleti téměř neviditelný a hlavně nemá “flashback”, takže při focení s bleskem se nemusíte bát bílých fleků na obličeji.
Pudr také krásně matuje a obsahuje částice na zmenšení pórů, díky kterým dodává filtrovaný vzhled pleti.

Killawatt Freestyle Highlighter

Další, již zmiňovaný a jeden z nejznámějších produktů od Fenty Beauty je Killawatt Highlighter, hlavně v odstínu Trophy Wife, který do světa vydal smíšené ohlasy. Pro tmavší pleť je tento rozjasňovač nádherný! Díky jeho zlaté barvě, krásných “oslepujících” odlesků a skvělé pigmentaci je to miláček spousty lidí, ale někteří si myslí, že je prakticky nepoužitelný na světlejší pleti. Díky vlastním zkušenostem vím, že na světlé pleti vypadá stejně nádherně, jako na tmavší. Nezanechává žádný “žlutý flek” jako většina zlatých rozjasňovačů. Skvěle vypadá i na očních víčkách, použitý jako stín, nebo do vnitřního koutku oka. Rozjasňovače se prodávají i jako dua v různých barvách, která jsou stejně “oslepující” a pigmentované jako velký Trophy Wife.

Stunna Lip Paint 

Při pojmu perfektní červená rtěnka se mi vybaví právě Stunna Lip Paint. Hladká, matná tekutá rtěnka se zajímavým aplikátorem, který usnadňuje rovnoměrnou aplikaci na rty. Krom všech jejích vlastností, je Stunna i dlouhotrvající, skvěle pigmentovaná a neflekatí, což je vlastnost, kterou u tekuté rtěnky každý chce.

Gloss Bomb Universal Lip Luminizer

Gloss Bomb je můj nejoblíbenější produkt od Fenty Beauty. Díky jeho textuře, pigmentaci, nenápadným třpytkám, které dodávají rtům krásný “šťavnatý” vzhled a nádherným odleskům upoutá pozornost. Sedí každému a na rtech není ani cítit, krásně voní a skoro nelepí. Splňuje všechno co slibuje, a to je hlavní důvod, proč je tak oblíbený. K dostání je ve dvou odstínech a upřímně ani nevím kterou doporučit víc!

with love by