#addict15

posted by Hereira, Dec 07
share.

Po měsíční pauze jsem zpátky a jako omluvu přináším playlist! Od neděle už se ale můžete těšit na pravidelnou dávku hudební lásky.

Dnes jsem tu už v pátek a to z jediného důvodu – Addict 15. 

Ano, opravdu se už za pár hodin koná PATNÁCTÝ Addict a já jsem z toho klasicky celý týden sentimentální. Na první si vzpomínám, jako kdybychom ho protancovali minulý víkend a každým eventem jsem na celý koncept pyšnější a pyšnější. 

Ono je totiž hrozně snadný spadnout do propasti jménem “hype” a dělat věci pro peníze a fame, ale když to děláte z čistý lásky k hudbě – jako to dělá Addict crew, tak se pak není proč divit tomu, že na akce jezdí lidi ze všech koutů republiky nebo Berlína. 

Dnešní playlist je teaser toho, co nás večer čeká.

Začínám hot novinkou od badass kočičky Flohio, která má na featuringu jednu z mých producentských lásek Clams Casino a londýnského Cadenza. U Flohio zůstávám, jako další jsem vybrala spolupráci s Modeselektor (v únoru budou v Roxy!) a Toxic.  Těšim se až večer díky jejímu unapologetic vibe, skvělými lyrics a skills předvede pořádnou show. 

Hned po ní bude vystupovat Kelvyn Colt. Jeho multižánrovost v inspiraci (Tupac, Kid Cudi, Sade..) se odráží i v jeho tvorbě a klipech. 

Slovensko reprezentuje FVLCRVM, Jimmy Pé, GLEB a Dalyb. Ty snad představovat není třeba. Stejně jako naší milovanou vibe trojici Kewu, nrmn, Pierre. Jejich selekce nenechá klidně postávat absolutně nikoho. Samozřejmě nám pár písniček zahraje i Nobodylisten, který toho má v plánu víc než pouze jeho tradiční skákání na pultu.

Jako poslední zmíním to, že stage design by (geniální) Lunchmeat studio a (legendární) Michal Škapa aka Traun834 je kombinace, o který se bude mluvit ještě dlouho.

Tady máte playlist, ideální na getting ready nebo na cestu!

Apple Music

with love by